Życzenia z okazji dnia służby BHP

2019-09-23

"Szanowni Państwo,

Tradycyjnie jak co roku dzień 19 września jest dla nas bardzo ważną datą, gdyż z nią kojarzy się z powołaniem służby bhp. Ta data została jednomyślnie ustalona przez członków OSPSBHP
i zatwierdzona przez Zjazd jako Dzień Służby BHP. Z tej okazji życzę Państwu aby praca w służbie bhp przynosiła wiele satysfakcji i zadowolenia.

To dzięki Państwu zakłady pracy stają się miejscami, w których życie i zdrowie pracowników jest chronione. Życzę sukcesów i realizacji Państwa zamierzeń zawodowych, ale także spełnienia i radości w życiu osobistym.

Jednocześnie informuję Państwa, że 17 kwietnia 2019 r. Zarząd Główny OSPSBHP złożył do Sejmu RP oficjalną petycję w sprawie ustanowienia Dnia Służby BHP, który będzie przypadał na dzień 19 września. Petycja została przyjęta i z numerem BKSP-145-547/19 po uzyskaniu pozytywnej opinii wydanej przez Biuro Analiz Sejmowych, została skierowana do Komisji do Spraw Petycji i oczekuje na jej rozpatrzenie. Proces rozpatrzenia można śledzić na stronie https://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=JEDNOSTKOWE"

 

 Z poważaniem

 Elżbieta Bożejewicz

 Prezes Zarządu Głównego Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP